Стінові панелі EASY WALL – це актуальний оздоблювальний матеріал майбутнього, який дозволяє за максимально  короткі терміни виконати всі внутрішні роботи по оздобленню стін без зайвого пилу та шуму. За допомогою швидкозбірних панелей можна втілити в життя дизайнерські рішення як для декорування окремих зон, так і для оформлення всього приміщення під ключ. Завдяки багатофункціональності та багатому різноманіттю кольорів та фактур, EASY WALL можуть бути використані для оформлення всього об’єкту, включаючи передпокій, житлові та ванні кімнати. Швидка установка панелей може здійснюватися як на штукатурену стіну, так і на цеглу. Установка з використанням допоміжних профілів дає можливість додатково встановити шумоізоляцію. Інноваційний матеріал дозволяє максимально якісно виконати кутові з’єднання та відкоси.

Стосовно складу, у компанії представлено панелі з полівінілхлориду (ПВХ), які відрізняються кольоровою гаммою, фактурою та тактильними відчуттями поверхні.

В асортименті три типи різнофактурних панелей:

Ribbed Easy Wall (ширина 150/250 – висота 3000 мм)

Smooth Easy Wall (ширина 600 – висота 2800/3000 мм)

Solid Easy Wall (ширина 1200 – висота 2800/3000 мм)

Шановні партнери! Для отримання детальної інформації щодо стінових панелей Easy Wall потрібно зареєструватись на сайті у розділі «Партнерам», де можна отримати доступ до прайс-листів та зробити замовлення. Ознайомитись наживо з наявним асортиментом можливо в наших шоу-румах.